На жаль, не вдалося знайти {{term}}. Будь ласка, спробуйте ще раз.
Відповідь Regus на COVID-19
Shareholder Information
Дата Назва документу PDF
Regus Audit Committee Guidelines Print
Regus Nomination Committee Guidelines Print
Regus Remuneration Committee Guidelines Print
Remuneration Statement
Дата Назва документу PDF
03/11/2015 Remuneration Statement Print

Хто такий реєстратор?

Ваше акціонерство в Регус зареєстровано в реєстрі акціонерів. Реєстр - це список імен та адрес усіх акціонерів Регус, де також вказано кількість акцій у володінні кожної особи. Реєстром від імені компанії Регус опікується Капіта Реджістрарз (Capita Registrars або "Реєстратор"). Реєстратор компанії Регус оновлює дані, коли Ваші особисті обставини або обставини власності акцій змінюються.

Згідно закону, реєстр є публічним документом і Реєстратор зобов'язаний надавати його для інспекції у разі вимоги. Запит повинен містити повне ім'я та адресу особи, яка вимагає доступу, інформацію про те, в яких цілях реєстр буде використано, чи буде інформація з реєстру показана третім особам і якщо так, то кому і в яких цілях. Регус не буде передавати дані жодного індивідуального акціонера третім особам, якщо закон нас до цього не зобов'язує.

Що мені робити з сертифікатом акцій?

Сертифікат акцій свідчить про Вашу власність і повинен зберігатися в надійному місці. Свідоцтво буде Вам потрібне в майбутному, якщо Ви вирішите продати частину чи всі Ваші акції. Ми рекомендуємо зробити окремий запис номерів сертифікатів та кількості акцій в кожному сертифікаті на випадок утрати чи ушкодження сертифікатів. Сертифікати акцій надсилаються акціонерам поштою на страх і ризик акціонера.

Що мені робити, якщо я змінив(-ла) адресу проживання?

Якщо Ви змінили адресу проживання, Вам необхідно буде повідомити реєстраторів. Якщо Ви зареєстровані на порталі Capita Share (www.capitashareportal.com), Ви можете повідомити їм свою адресу, увійшовши до свого портфоліо. Вам буде необхідно:

  • ім'я та прізвище акціонера та поточна адреса, де зареєстрований
  • Код інвестора для акціонера

Ви знайдете обидва на сертифікаті акцій, найновішому ваучері з дивідендами чи на будь-якій з наших переписок.

Також Ви можете заповнити бланк для зміни адреси, який можна знайти на їхньому веб-сайті, www.capitaregistrars.com (Зверніть увагу, будь ласка: цей лінк відкриє сторінку в новому вікні браузера) у розділі "Акціонери та співробітники" і підрозділі "Буклети та бланки". Заповнивши та підписавши бланк, надішліть його в компанію Capita за адресою: Capita Registrars, The Registry, 34 Beckenham Road, Beckenham, Kent BR3 4TU.

Що мені робити, якщо я змінив(-ла) своє прізвище чи ім'я?

Якщо Ви змінили ім'я чи прізвище, будь ласка, надішліть нашим реєстраторам Ваше старе та нове ім'я та прізвище. Також необхідно вкласти завірену копію свідоцтва про шлюб чи документа, що засвідчує зміну імені чи прізвища за власним бажанням, а також усі неоплачені чеки з дивідендами на Ваше старе ім'я. Реєстратори здійснять перевидачу. Якщо Ви також змінили адресу, читайте розділ "Що мені робити, якщо я змінив(-ла) місце проживання?"

Як мені повідомити про смерть зареєстрованого акціонера?

Якщо Ви керуєте майном, Вам може бути потрібно превести акції на ім'я бенефіціарів або продати холдинг.

Спочатку потрібно надіслати листа нашому реєстратору на адресу:

Capita Registrars, The Registry, 34 Beckenham Road, Beckenham, Kent BR3 4TU

Вони зроблять тимчасову помітку на реєстрі, щоб, де це можливо, не видавати майбутніх дивідендів на ім'я акціонера. Вам надішлють бланки для заповнення. Будь ласка, зв’яжіться з реєстраторами у письмовому вигляді чи по телефону, щоб вони могли надати Вам допомогу в цьому процесі.

Я втратив свій чек з дивідендами, як мені отримати новий?

Якщо Ви загубили чек з дивідендами до того, як змогли покласти їх на свій банківський рахунок, будь ласка, повідомте реєстраторів у письмовій формі. Capita видасть Вам новий чек замість втраченого. Зверніть увагу, будь ласка, що ця послуга може обкладатися адміністративним збором.

Мій чек з дивідендами прострочений.

Якщо Ви надішлете прострочений чек реєстраторам, вони його перевидадуть. За це може бути взято адміністративний збір.

Чи можуть мої дивіденди бути виплачені на мій банківський рахунок?

Це можна зробити у більшості банківських рахунків у Великій Британії. Його також іноді називають "платіжне доручення" або "мандат дивідендів" Мандатування дивідендів - це просто: дивіденди надійдуть на Ваш рахунок в день оплати, а інформація про податок надійде Вам поштою на зареєстровану адресу.

Якщо Ви зареєстровані на порталі Capita Shareportal, Ви можете дати доручення через інтернет.

Якщо Ви бажаєте надіслати письмове доручення, або Ваш холдинг зареєстрований на кількох осіб чи є корпоративним холдингом, просто роздрукуйте бланк доручення про дивіденди з лінку "бланки" , заповніть його і надішліть нашим реєстраторам.

Вони докладуть зусиль, щоб зареєструвати Ваш запит на мандат вчасно до сплати наступного дивіденда. Однак право на отримання дивідендів, як правило, розраховується за один-два місяці до фактичної виплати дивідендів. Якщо Ваш запит отримано після цього часу, Ви отримаєте свій дивіденд таким способом, як раніше, а Ваш запит належним чином зареєструють для майбутньої оплати.

Акціонери, які проживають за межами Великої Британії, повинні перейти на www.capitashareportal.com у розділ "акціонери та співробітники", Міжнародні платежі, щоб завантажити відповідний мандат для країни, в якій Ви живете.

Чи можу я отримати дивіденди не готівкою, а у вигляді акцій?

Наразі немає можливості це зробити.

Що означають терміни "без дивіденда" та "дата створення запису"?

Перш ніж оголосити кожен дивіденд і після узгодження з Лондонською фондовою біржею, ми встановлюємо дату, коли наші акції будуть продаватися без права на отримання дивідендів. Це називається "екс-дивіденд", тобто "без дивідендів". До цієї дати вони називаються "кум дивіденд", тобто "з дивідендами".

Якщо Ви купили акції до екс-дивідендної дати, Ви маєте право отримати дивіденд, що був оголошений нещодавно. Якщо Ви купуєте в день або після екс-дивідендної дати, той дивіденд буде виплачено попередньому власникові.

Дивіденд виплачується акціонерам з огляду на кількість акцій, зареєстрованих у реєстрі на певну дату ("дата запису"). На даний час дата запису припадає за два дні до екс-дивідендної дати. Якщо Ви отримали дивіденд після нещодавного продажу акцій і не впевнені, чи Вам належить дивіденд, зв’яжіться з агентом, який проводив акт продажу від Вашого імені. Залежно від дати продажу, дивіденд може належати новому власникові.

Як я можу перевести свої акції на друга чи родича?

Якщо Ви хочете подарувати чи продати акції знайомій Вам людині, Ви можете перевести їх, скориставшись формою «Форма для переведення акцій». Цю форму можна завантажити з веб-сайту нашого Реєстратора www.capitashareportal.com (Зверніть увагу, будь ласка: цей лінк відкриє сторінку в новому вікні браузера) у розділі ‘Буклети та бланки’. Заповнивши та підписавши бланк, надішліть його поштою в компанію Capita.

Мій сертифікат акцій було втрачено/вкрадено. Як мені отримати заміну?

Якщо Ви загубили свій сертифікат акцій, Вам необхідно негайно повідомити реєстраторів. Це можна зробити по телефону чи в письмовій формі. Capita зможе порадити, як отримати дублікат сертифікату. Залежно від вартості акцій на сертифікаті, може бути стягнено платіж.

Якщо Ваш сертифікат було викрадено, Вам необхідно звернутися в поліцію і отримати номер відкритої справи. Зробивши це, напишіть Capita листа, в якому повідомте про крадіжку та номер заяви в поліції. Capita допоможе Вам пройти відповідну процедуру.