На жаль, не вдалося знайти {{term}}. Будь ласка, спробуйте ще раз.
Відповідь Regus на COVID-19
Regus Chairman - Douglas Sutherland

Дуглас Сазерленд

Голова правління

Дуглас Сазерленд був призначений головою правління 18 травня 2010 р. Дуглас був Головним фінансовим директором Skype, коли цю компанію викупила компанія eBay; він також був Головним фінансовим директором компанії Secure Wave під час придбання її компанією PatchLink. До цього Дуглас був партнером компанії Arthur Andersen, і його обов'язки включали міжнародний менеджмент. Він був директором компаній у різних юрисдикціях, а також засновником і головою правління Американської торговельної палати у Люксембурзі. Наразі Дуглас також є директором компаній Median Gruppe S.à r.l. та Socrates Health Solutions Inc.

Regus CEO Mark Dixon

Марк Діксон

Головний виконавчий директор (СЕО)

Марк Діксон, Головний виконавчий директор, один із найвідоміших підприємців у Європі. З моменту заснування компанії Регус у Брюсселі (Бельгія) у 1989 році, Марк Діксон здобув неабияку репутацію як лідер та інноватор. До створення Регус він засновував компанії у сфері роздрібної торгівлі та оптових продажів у харчовій промисловості. Призер кількох нагород у сфері підприємництва, Марк докорінно змінив погляд бізнесу на ділову нерухомість завдяки своєму баченню того, як виглядатимуть робочі процеси майбутнього.

Regus COO & CFO - Dominik de Daniel

Домінік де Даніель

Головний фінансовий директор та Головний операційний директор

Домінік де Даніель заступив на посаду Головного фінансового директора та Головного операційного директора Регус 1 листопада 2015 року. До того, як прийти в Регус, Домінік пропрацював більше 9 років головним фінансовим директором Adecco Group, лідируючого провайдера рішень по управлінню персоналом; Домінік також був головою глобальних рішень Adecco Group і був відповідальним за глобальне управління інформації та за діяльність Adecco Group у Китаї. Попередньо, Домінік обіймав посаду головного фінансового директора у компанії DIS AG, лідері на ринку професійного кадрового забезпечення в Німеччині, до моменту, коли компанію викупила Adecco Group.

Regus Senior Non-Executive Director - Lance Brown

Ланс Браун

Старший незалежний невиконавчий директор

Ланс Браун був призначений невиконавчим директором Регус 27 серпня 2008 року, потім став старшим незалежним директором 18 травня 2010 року, а 27 вересня 2012 року – головою правління комітету з призначень. Ланс раніше працював генеральним директором і головою правління Standard Chartered Bank (Китай) Ltd, невиконавчим директором IMI plc, старшим радником Лондонського Сіті, головою правління China Goldmines plc та директором з розвитку бізнесу в Powergen International. Ланс є головою правління компанії Travlex (Китай), а також членом Міжнародної консультативної ради WS Atkins.

Regus Non-Executive Director - Elmar Heggen

Елмар Хегген

Незалежний невиконавчий директор

Ельмара Хеггена було призначено невиконавчим директором Регус 1 червня 2010 року та Головою Ревізійної комісії 27 вересня 2012 року. У Ельмара великий досвід управління. З 2006 року він був головним фінансовим директором, керівником Корпоративного центру та членом виконавчого комітету компанії RTL Group, провідної європейської розважальної мережі. Він приєднався до RTL Group у 2000 році, маючи досвід робіт на посаді віце-президента зі злиттів і поглинань та віце-президента зі стратегії і контролінгу. До роботи в RT, Ельмар був віце-президентом та генеральним менеджером Felix Schoeller Digital Imaging у Великій Британії. Ельмар є головним фінансовим директором та членом виконавчого комітету RTL Group. До того ж він є членом ради компанії Atresmedia (Іспанія) та Metropole television (Франція), та керівником Телерадіомовного центру Europe SA.

Regus Non-Executive Director - Florence Pierre

Флоренс П'єр

Незалежний невиконавчий директор

Флоренс П'єр була призначена невиконавчим директором Регус 21 травня 2013 року. В даний час вона розділяє свій час між посадою директора, консультуванням та венчурними інвестиціями в компаніях, що надають інноваційні та Інтернет-послуги. У неї понад 30 років досвіду роботи, пов'язаної з міжнародними корпоративними фінансами, та роботи на старших посадах у BNP, Financière Rothschild, Degroof Corporate Finance та в її власному консультативному бутику M&A. Робота в Чикаго, Нью-Йорку, Парижі та Брюсселі дала Флоренс знання міжнародної ситуації. Вона також викладала економіку та фінанси, видала низку книжок та публікацій на тему оцінювання; була членом кількох французьких комітетів з підприємництва та інновацій - як державних, так і професійних. Флоренс була директором в 3i Infrastructure plc з 2010 по 2013 рік, а зараз працює директором ESL Network, провідної французької компанії стратегічного консалтингу з економічної розвідки.

Regus Non-Executive Director - François Pauly

Франсуа Полі

Незалежний невиконавчий директор

Франсуа Полі було призначено невиконавчим директором Регус 19 травня 2015 року. У Франсуа понад 30 років досвіду менеджменту в банківському секторі. До жовтня 2014 року Франсуа працював головним виконавчим директором та головою ради правління Banque Internationale à Luxembourg (“BIL”). Попередній досвід управління включає роботу на виконавчих посадах у таких компаніях, як BIP Investment Partners S.A., Dexia Group та Sal. Oppenheimer jr. & Cie. S.C.A. Франсуа також є старшим партнером-радником у Castik Capital Partners та невиконавчим директором компаній Group la Luxembourgeoise SA, BIP Investment Partners SA, M&C S.p.A та Cobepa SA. Франсуа є членом рад кількох благодійних організацій.

Regus Non-Executive Director - Nina Henderson

Ніна Хендерсон

Незалежний невиконавчий директор

Ніну Хендерсон було призначено членом ради 20 травня 2014 року. She is currently a non-executive Director of Hikma Pharmaceuticals PLC. Наразі вона є директором CNO Financial Group (страхові компанії Bankers Life, Washington National and Colonial Penn). Ніна також обіймає позицію керуючого партнера компанії Henderson Advisory, яка надає послуги з оцінки індустрії споживання для інвестиційних фірм. Протягом своєї тридцятирічної кар'єри у Bestfoods та в копанії-попередниці CPC International, вона обіймала ряд управлінських та виконавчих посад з маркетингу міжнародного та північноамериканського масштабу, серед яких були посади віце-президента компанії Bestfoods та президента компанїі Bestfoods Grocery. Ніна також працювала директором низки компаній в різних галузях, серед яких AXA Financial Inc, Royal Dutch Shell plc., Del Monte Food Company та Pactiv Corporation. Ніна є членом правління Університету Дрекселя, в якому вона здобула диплом бакалавра з відзнакою, а в 2010 році отримала нагороду Видатного випускника ім. А.Дж.Дрекселя. Вона також обіймає посаду директора неприбуткової організації Visiting Nurse Service of New York та Асоціації зовнішньої політики.