На жаль, не вдалося знайти {{term}}. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Наша старша команда

Дуглас Сазерленд

Голова правління

Дуглас Сазерленд був призначений головою правління 18 травня 2010 р. Дуглас був Головним фінансовим директором Skype, коли цю компанію викупила компанія eBay; він також був Головним фінансовим директором компанії Secure Wave під час придбання її компанією PatchLink. До цього Дуглас був партнером компанії Arthur Andersen, і його обов'язки включали міжнародний менеджмент. Він був директором компаній у різних юрисдикціях, а також засновником і головою правління Американської торговельної палати у Люксембурзі. Наразі Дуглас також є директором компаній Median Gruppe S.à r.l. та Socrates Health Solutions Inc.

Марк Діксон

Головний виконавчий директор (СЕО)

Марк Діксон, Головний виконавчий директор, один із найвідоміших підприємців у Європі. З моменту заснування компанії Регус у Брюсселі (Бельгія) у 1989 році, Марк Діксон здобув неабияку репутацію як лідер та інноватор. До створення Регус він засновував компанії у сфері роздрібної торгівлі та оптових продажів у харчовій промисловості. Призер кількох нагород у сфері підприємництва, Марк докорінно змінив погляд бізнесу на ділову нерухомість завдяки своєму баченню того, як виглядатимуть робочі процеси майбутнього.

Домінік де Даніель

Головний фінансовий директор та Головний операційний директор

Домінік де Даніель заступив на посаду Головного фінансового директора та Головного операційного директора Регус 1 листопада 2015 року. До того, як прийти в Регус, Домінік пропрацював більше 9 років головним фінансовим директором Adecco Group, лідируючого провайдера рішень по управлінню персоналом; Домінік також був головою глобальних рішень Adecco Group і був відповідальним за глобальне управління інформації та за діяльність Adecco Group у Китаї. Попередньо, Домінік обіймав посаду головного фінансового директора у компанії DIS AG, лідері на ринку професійного кадрового забезпечення в Німеччині, до моменту, коли компанію викупила Adecco Group.

Ланс Браун

Старший незалежний невиконавчий директор

Ланс Браун був призначений невиконавчим директором Регус 27 серпня 2008 року, потім став старшим незалежним директором 18 травня 2010 року, а 27 вересня 2012 року – головою правління комітету з призначень. Ланс раніше працював генеральним директором і головою правління Standard Chartered Bank (Китай) Ltd, невиконавчим директором IMI plc, старшим радником Лондонського Сіті, головою правління China Goldmines plc та директором з розвитку бізнесу в Powergen International. Ланс є головою правління компанії Travlex (Китай), а також членом Міжнародної консультативної ради WS Atkins.

Елмар Хегген

Незалежний невиконавчий директор

Ельмара Хеггена було призначено невиконавчим директором Регус 1 червня 2010 року та Головою Ревізійної комісії 27 вересня 2012 року. У Ельмара великий досвід управління. З 2006 року він був головним фінансовим директором, керівником Корпоративного центру та членом виконавчого комітету компанії RTL Group, провідної європейської розважальної мережі. Він приєднався до RTL Group у 2000 році, маючи досвід робіт на посаді віце-президента зі злиттів і поглинань та віце-президента зі стратегії і контролінгу. До роботи в RT, Ельмар був віце-президентом та генеральним менеджером Felix Schoeller Digital Imaging у Великій Британії. Ельмар є головним фінансовим директором та членом виконавчого комітету RTL Group. До того ж він є членом ради компанії Atresmedia (Іспанія) та Metropole television (Франція), та керівником Телерадіомовного центру Europe SA.

Флоренс П'єр

Незалежний невиконавчий директор

Флоренс П'єр була призначена невиконавчим директором Регус 21 травня 2013 року. В даний час вона розділяє свій час між посадою директора, консультуванням та венчурними інвестиціями в компаніях, що надають інноваційні та Інтернет-послуги. У неї понад 30 років досвіду роботи, пов'язаної з міжнародними корпоративними фінансами, та роботи на старших посадах у BNP, Financière Rothschild, Degroof Corporate Finance та в її власному консультативному бутику M&A. Робота в Чикаго, Нью-Йорку, Парижі та Брюсселі дала Флоренс знання міжнародної ситуації. Вона також викладала економіку та фінанси, видала низку книжок та публікацій на тему оцінювання; була членом кількох французьких комітетів з підприємництва та інновацій - як державних, так і професійних. Флоренс була директором в 3i Infrastructure plc з 2010 по 2013 рік, а зараз працює директором ESL Network, провідної французької компанії стратегічного консалтингу з економічної розвідки.

Франсуа Полі

Незалежний невиконавчий директор

Франсуа Полі було призначено невиконавчим директором Регус 19 травня 2015 року. У Франсуа понад 30 років досвіду менеджменту в банківському секторі. До жовтня 2014 року Франсуа працював головним виконавчим директором та головою ради правління Banque Internationale à Luxembourg (“BIL”). Попередній досвід управління включає роботу на виконавчих посадах у таких компаніях, як BIP Investment Partners S.A., Dexia Group та Sal. Oppenheimer jr. & Cie. S.C.A. Франсуа також є старшим партнером-радником у Castik Capital Partners та невиконавчим директором компаній Group la Luxembourgeoise SA, BIP Investment Partners SA, M&C S.p.A та Cobepa SA. Франсуа є членом рад кількох благодійних організацій.

Ніна Хендерсон

Незалежний невиконавчий директор

Ніну Хендерсон було призначено членом ради 20 травня 2014 року. She is currently a non-executive Director of Hikma Pharmaceuticals PLC. Наразі вона є директором CNO Financial Group (страхові компанії Bankers Life, Washington National and Colonial Penn). Ніна також обіймає позицію керуючого партнера компанії Henderson Advisory, яка надає послуги з оцінки індустрії споживання для інвестиційних фірм. Протягом своєї тридцятирічної кар'єри у Bestfoods та в копанії-попередниці CPC International, вона обіймала ряд управлінських та виконавчих посад з маркетингу міжнародного та північноамериканського масштабу, серед яких були посади віце-президента компанії Bestfoods та президента компанїі Bestfoods Grocery. Ніна також працювала директором низки компаній в різних галузях, серед яких AXA Financial Inc, Royal Dutch Shell plc., Del Monte Food Company та Pactiv Corporation. Ніна є членом правління Університету Дрекселя, в якому вона здобула диплом бакалавра з відзнакою, а в 2010 році отримала нагороду Видатного випускника ім. А.Дж.Дрекселя. Вона також обіймає посаду директора неприбуткової організації Visiting Nurse Service of New York та Асоціації зовнішньої політики.