На жаль, не вдалося знайти {{term}}. Будь ласка, спробуйте ще раз.
Відповідь Regus на COVID-19

Один міжнародний постачальник, одне комплексне рішення

Розвивайте свій бізнес за допомогою компанії, яка розвиває свій. Рішення допомоги на випадок організаційних збоїв від Regus останні два роки розширювалося більше ніж на 100% щороку.

Ми пропонуємо комісію 10 % або 15 % від вартості цілого контракту зі швидкою та повною передплатою, а також надаємо цінні рекомендації та дані щодо безперервного ведення бізнесу.

Долучайтесь до всесвітнього рішення, що розвивається швидкими темпами, яке надає можливість компаніям відновлюватись після організаційного збою практично в кожному місті світу завдяки одному постачальнику.

Зв’яжіться з нашою командою допомоги у випадку організаційних збоїв

Маленький резервний офіс

Допоможіть клієнтам відновитися швидше після організаційного збою

Ми пропонуємо клієнтам мережу робочих приміщень по цілому світу для безперервного ведення бізнесу.

Гарантований робочий простір

Наша всесвітня мережа гарантує дотримання плану щодо безперервного ведення бізнесу наших клієнтів у будь-якій екстреній або кризовій ситуації без черг або додаткових витрат.

Міжнародне готове рішення

Офісні приміщення повністю обладнані та готові до використання. Інтернет і телефонний зв'язок бізнес-класу, послуги секретаря, прибирання та можливість користуватися кухнею входять у вартість.

Легке керування

Централізоване надання послуг — один постачальник, єдина та проста політика передплати, цілодобова підтримка й відсутність витрат або капіталовкладень на переобладнання.

Зв’яжіться з нашою командою допомоги у випадку організаційних збоїв

Станьте частиною міжнародної спільноти

Ми дуже ретельно вивчили цю сферу.

Ми розробили заходи з поширення досвіду, аби ви могли отримувати цінні рекомендації та дані у сфері безперервного ведення бізнесу.

Використовуйте наші приміщення для проведення заходів зі спільною спонсорською підтримкою щодо безперервного ведення бізнесу та відновлення у випадку організаційних збоїв.

Розширюйте своє портфоліо та користуйтеся перевагами мережі Regus.

Залучайте клієнтів за допомогою таких провідних матеріалів у цій сфері, як інформаційні буклети, дослідження та практичний аналіз.

Зверніться до нас, аби зареєструватися як партнер із каналуСтворити аккаунт